Hotel Sanatorium Mariot Františkovy Lázně

Hotelu Sanatorium Mariot Františkovy Lázně 11 Hotelu Sanatorium Mariot Františkovy Lázně 12 Hotelu Sanatorium Mariot Františkovy Lázně 13 Hotelu Sanatorium Mariot Františkovy Lázně 14 Hotelu Sanatorium Mariot Františkovy Lázně 15 Hotelu Sanatorium Mariot Františkovy Lázně 16 Hotelu Sanatorium Mariot Františkovy Lázně 17 Hotelu Sanatorium Mariot Františkovy Lázně 18 Hotelu Sanatorium Mariot Františkovy Lázně 19 Hotelu Sanatorium Mariot Františkovy Lázně 20 Hotelu Sanatorium Mariot Františkovy Lázně 21 Hotelu Sanatorium Mariot Františkovy Lázně 22

.Františkovy Lázně, jedna z perel západočeského světově proslulého lázeňského trojúhelníku, jehož dalšími vrcholy jsou Mariánské Lázně a Karlovy Vary, má nové útulné sanatorium MARIOT. A trenér české fotbalové reprezentace, trenér vicemistrů Evropy 1996 Dušan Uhrin si Vás dovoluje srdečně pozvat k návštěvě tohoto zcela nového léčebného domu, nacházejícího se v blízkosti centra Františkových Lázní v klidném místě a obklopeném zelení.


Sanatorium Mariot Františkovy Lázně nabízí pro Váš pohodlný pobyt 15 příjemných a komfortně vybavených místností - 5 apartmá a 10 dvoulůžkových pokojů. Každý z nich je vybaven sprchou nebo vanou, telefonem, rozhlasovým přijímačem, minibarem a TV s možností příjmu satelitních programů. K dispozici je společenská místnost s fontánou. Příjemná a útulná restaurace poskytuje jídla domácí i dietní kuchyně. Přímo vedle objektu je možno bezplatně parkovat.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-sanatorium-mariot@toprague.cz
Adresa: Československé armády 397/21 Františkovy Lázně


Pobytové balíčky Ubytování bez balíčku

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Sanatorium Mariot Františkovy Lázně věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Sanatorium Mariot Františkovy Lázně se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Pobytové balíčky:


Léčebná dovolená

délka pobytu: 8 dny
od 9975 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Klasický léčebný pobyt

délka pobytu: 8 dny
od 10850 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Méně balíčků ...

TOPlist